Yüz estetik uygulamaları İzmir içerisinde olduğu gibi ülkemizin diğer bölgelerinde de çok sık yapılan işlemlerdir ve İzmir ilinde Yücel Birinci tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu süreçte asıl önemli olan hastaların ortaya çıkan sonuçlardan memnun kalıp kalmadığıdır. Yücel Birinci çalışma prensipleri ve ilkeleri doğrultusunda sürekli olarak ön plana hasta memnuniyetini almakta, bu prensipte çalışmalarına devam etmektedir.

  Özellikle de ilerleyen teknolojik gelişmeleri kontrol ederek gerekli olan her türlü yeniliği bünyesine kabul etmekte, hastalarının iyiliği ve rahatı için onları yüksek oranda düşünmekte ve buna göre hareket etmektedir. Burun estetiği, yüz uygulaması ve benzeri seçeneklerde tercih edebileceğiniz Birinci klinik ailesi yüz estetiği yaptırmak istediğiniz dönemlerde sizlere istediğiniz şartları sunacaktır. Çünkü genel hatlarıyla bakıldığında yüz estetiği konusunda oldukça büyük bir tecrübeye ve deneyime sahip olan Yücel Birinci, hastalarına profesyonellik şartları altında yaklaşmakta ve uygulamalarını da buna göre yapmaktadır.

   İstediğiniz estetik uygulamaların yanı sıra yüz gençleştirmek için tedavisi de uygulayan ve buna uygun şekilde ip askı sistemleri de bulunduran Birinci Klinik bünyesinde hastalarının ihtiyaçları karşılanmaktadır. Yani istediğiniz takdirde oldukça memnun olabileceğiniz bir operasyon geçirmeniz veya ameliyat dışı uygulamalardan faydalanmanız elbette ki mümkündür.

  Yüz Estetiği İçin Doğru Tercihler!

  Yüz estetik İzmir içerisinde Yücel Birinci tarafından uygulanırken aynı zamanda hastaların kendi tercihlerine de büyük oranda önem verilmektedir. Buna örnek göstermek gerekirse hastaların yüz görünüşü, burnunun görünüşü, göz kapaklarının görünüşü, kaşlarının duruş şekli hakkında isteklerde bulunması oldukça mümkün ve onaylanabilir bir durum olarak Birinci klinikte karşılanır . Cerrah buna göre uygulamalarını belirlemekte ve hastayla sağladığı birebir ilişkilerde de oldukça olumlu bir tavır takınmaktadır. Zaten hastaların da istedikleri asıl temel budur.

  Her birimiz genel olarak estetik işlemlere başvurduğumuz dönemde hem görünüşümüzün hem de ruhsal sağlığımızın düzelmesini isteriz. Çünkü gerek yüzümüzdeki anormal bir bozukluktan, gerek psikolojik bir rahatsızlıktan gerekse yaşımızın ilerlemesinden dolayı rahatsızlık duyduğumuz görünüşümüz aslında göz zevkimizden çok ruhumuzun iyileşmesi için bir adım atmamıza neden olur.

  Yüz Estetiğinde İleri Düzey Teknoloji ve İmkanlardan Yararlanmak İçin!

  Estetik yaptıracağımız dönemlerde özellikle de yüzümüzde oldukça büyük tereddütler duyuyoruz. Çünkü daha güzel olmasını isterken ortaya kötü bir sonucun çıkmasından korkarız. Bunu önlemek için de aslında yapmamız gereken doğru bir araştırmadır.

  Araştırmalar sırasında denk geleceğimiz Yücel Birinci, yüz estetik  İzmir alanında oldukça etkin bir şekilde faaliyettedir. Birinci Klinik Cerrahi ameliyatlar ve tüm yüz gençleştirme işlemlerini profesyonelce uygulamaktadır .