• 68

Rinoplasti burnun kozmetik ve fonksiyonel yapısının değişmesine yarayan bir cerrahi operasyondur. Yapılması sırasında uygulanan yöntemler genel olarak insanlar tarafından pek bilinmemektedir. RİNOPLASTİ İzmir ili içerisinde çok ileri teknolojik yöntemlerle yapılmakta ve şu anda rinoplastinin geleceği oluşturan cerrahi teknikler yaygın olarak kullanılmaktadır. Yücel Birinci özellikle kapalı teknik ile koruyucu cerrahiyi birlikte kullanarak İzmir ili içerisinde son dönem güncel cerrahi yöntemleri uygulayan cerrahlardandır.

Çoğumuzun burun ameliyatı olmaktan korkmasına olan birçok sebebi ortadan kaldırmaya yarayan bu ameliyat aslında koruyucu burun ameliyatı olarak bilinir. Bu şekilde bilinmesinin nedeni de burnun dış yüzeyinin ameliyat sırasında açılmaması ile alakalıdır. İşlemler tamamen burnun içerisinden halledilir. Bu durumda ameliyat sonrası burunda kalacak yara izlerinin var olmasını önlenir. Hem görünüş olarak hem de psikolojik olarak rahatsız edici izler kapalı koruyucu ameliyat sonrası olmayacaktır . Bağ dokuları ve kemik kıkırdak bütünlüğü korunduğu için de doğal ve dayanıklı burun sonuçları oluşacak , iyileşme çok hızlı olacaktır .

Bu yüzden Birinci Klinik içerisinde yapılan her yöntem ileri düzey teknolojik gelişmelerin takip edilmesi ile yapılmaktadır. Çünkü hastaların konforlu bir şekilde operasyon geçirebilmeleri merkezin asıl hedefleri arasında yer almaktadır.

Rinosplasti İçin Endişeye Son!

Her birimiz rinoplasti ameliyatı söz konusu olduğunda endişe etmeden edemeyiz çünkü bu ameliyat uzun yıllardır bizlere hep korkutucu bir detay olarak aktarıldı. Oysaki burun ameliyatı yaptırmak artık kapalı koruyucu burun ameliyatı tekniği sayesinde hem oldukça kolay,hem de ruhsal açıdan kendimizi daha iyi hissetmemiz için altın değerinde. İyileşme 1 hafta ile sınırlı . Dikiş ve cilt kesisi yok . Morluk ya çok az veya hiç olmayacaktır .

Rinoplasti İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Rinoplasti ameliyatı olmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken hassas noktalar vardır bu noktalardan birincisi operasyonu gerçekleştirecek olan cerrahın ve gerçekleştirilecek olan merkezin doğru seçilmesi ile alakalıdır.

Birinci klinik RİNOPLASTİ İzmir alanında oldukça sesi duyulan bir RİNOPLASTİ kliniğidir. Yücel Birinci hastaları ile işbirliği içerisinde ilerlemesi hastalara kendilerini bir yorucu süreç geçiriyormuşuz gibi değil de daha konforlu bir zaman dilimi içerisinde hissettirir. Bu zorlu süreçte seçilen hekimin ve ekibinin hasta ve psikolojisiyle ilgilenmesi önemlidir. Hastalar ilk iki gün içinde az da olsa zor bir süreçten geçer ve yüksek ilgi ve şevkat beklerler . Seçilen ekinin bu hizmeti de hastaya vermesi gerekir .